Doprava a možnosti platby

V tomto článku jsou uvedeny podrobněji informace o dopravě, tedy jak se zboží dostane k Vám nebo kde si jej můžete vyzvednout a také informace o možnostech jak za zboží zaplatit.

 

DOPRAVA
DPD balík (ČR) +75,- Kč s DPH – tento způsob dopravy je zdarma při objednávce nad 1 000,00 Kč s DPH
DPD ParcelShop (ČR) +54,- Kč s DPH – tento způsob dopravy je zdarma při objednávce nad 1 000,00 Kč s DPH
Česká pošta (ČR)  +95,00 Kč s DPH– tento způsob dopravy je zdarma při objednávce nad 1 000,00 Kč s DPH
Česká pošta (SK)  +236,00 Kč s DPH– tento způsob dopravy je zdarma při objednávce nad 3 000,00 Kč s DPH

Česká pošta – kurýr zásilku přiveze na dodací adresu v pracovní den mezi 8. a 18. hodinou, pokud Vás nezastihne, nechá ve schránce výzvu k vyzvednutí balíčku na poště. Pak bude na poště uložen po dobu 7 dnů, pokud si jej nevyzvednete, zásilka se nám vrátí a objednávka bude automaticky stornována. Přesnou hodinu doručení nejsme schopni zajistit, toto je již záležitost dopravce.

Služba DPD – kurýr zásilku přiveze na dodací adresu v pracovní den mezi 8. a 18. hodinou. O doručení budete kontaktování kurýrem telefonicky. Pokud nejste k zastižení na adrese, ani na telefonu, zásilka se vrátí zpět na naši adresu jako nedoručená. Hodinu dodání nejsme dopředu schopni zajistit, toto již je potřeba řešit s dopravcem. Pokud se zásilka vrátí , objednávka je automaticky stornována.

DPD parcel shop – zásilka nebude dovezena na Vámi zvolenou adresu, ale bude uložena po dobu 7 dnů na odběrném místě, které je potřeba si zvolit z nabídky do poznámky k objednávce.

PLATBA

Dobírka – 26,00,- Kč s DPH
Dobírka DPD – 20,00,- Kč s DPH
Platba převodem – Zdarma